logo_21.jpg, 82kB

Klubová výstava kolií a sheltií Praha Uhříněves
16.10.2010

Sponzoři:

        

Rozhodčí : Harald Steinmetz (D)

Kolie dlouhosrstá

BOB Old Golden Gate Perfecta


Psi třída dorostu
VN1, 3.BIS Puppy Endrew Gold od Dennynky – 17.3.10 (Just To Be African Gold, Ch CZ-MKD x Cindy Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. P. Nohelová

VN2 Alf Half Javanova - 10.4.10 (Early Sunshine Hirundo, C.I.B., ChCZ-SK, GChSK, EuW, JChCZ x Kiss of Carmen Noko Bohemia) ch. J.Vávrová, m. B.Koláčková

VN3 Etien Gold od Dennynky – 17.3.10 (Just To Be African Gold, Ch CZ-MKD x Cindy Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. R.Bačinová

N4 Andy Gold z Obzoru – 23.3.10 (Baron Brit Ronna Bohemia x Fanny z Chýnovské jeskyně) ch. V. Hamr, m. A. Hamrová


Psi třída mladých
V1, CAJC Cabaloo Coddy Aratinga – 18.5.09 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Life of Kassiopeia) ch. P. Mecerová, m. K. Mrázová

V2 Cardiff Cliff Aratinga – 18.5.09 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Live of Kassiopeia) ch. Bc. P. Mecerová, m.V. Kalvasová

VD3 Caramel z Josefovské pevnosti – 16.6.09 (One More Night African Gold, ChMKD-SK, JChCZ x Melody d´Amour ze Zlaté Jalny) ch. E. Plíštilová, m. J. Schwabová

VD4 Amore Mio New Marton – 3.12.09 (Dark Sky from Graslic Hills, ChCZ x Gloria vom Hause Reinhard) ch. A.Nič, m. E. Vránová

VD Bayssy Zlatý Dominance – 20.4.09 (Decent Fellow Leawrey, JChCZ x Cassie Gold od Dennynky) ch. L. Mazankievičová, m. A. Bočková

VD Cody z Josefovské pevnosti - 16.6.09 (One More Night African Gold x Melody D’Amour ze Zlaté Jalny) ch. E. Plíštilová, m. P. Bártová

VD Endrew z Jasmínových hor – 15.6.09 (Glen Morristones Hope Sweet Love JCh. x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. M. Kolátková, m. P.Němečková

VD Ozzy Blue Boy Modrý Iris – 17.12.09 ( Ice Vision of African Gold x Love of Scotia Modrý Iris) ch. + m. M. Kratochvílová


Psi mezitřída
V1, CAC Ultra Merlin African Gold – 6.7.09 (Star Light vom Adlerwappen x Tisha´s Black Minx vom Old Tom) ch. J. Reslerová, m. B. Usnulová

V2, resCAC Alfa Adelante Niarra – 7.6.09 (JCh. Star Light vom Adlerwappen x JCh. New Face of African Gold) ch. L. Dušková, m. R. Kotalová

V3 Cariboo Cooper Aratinga – 18.5.09 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Life of Kassiopeia) ch. P. Mecerová, m. J. Štech

V4 John Bull Noko Bohemia – 2.4.09 (X-Killer Noko Bohemia, ChCZ, JChCZ x Sing of Love Noko Bohemia) ch. J. Novák, m. L. Plochá

V Arpád Black Stříbrná podkova – 31.1.09 (Erin Krásná louka x Charminka Black Zátoka snů) ch. M. Hrušková, m. E. Risová

V Emperor Elwis Ronna Bohemia – 12.5.09 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Wonderful Dream Windie of Kassiopeia) ch. E. Náhlovská, m. H. Zyková

VD Belda z Dančí louky – 10.2.09 (Andy Black z Perlového údolí x Vigsie Greis Alkami) ch. Z. Smočková, m. M. Barešová

VD Yul Black Vermiko – 28.3.09 (Vard Black Vermiko x Lucky Starline Blue Devotion) ch. M. Koubek, m. J. Smítková


Psi třída otevřená
V1, CAC, Nej.pes KV Buffin Brumla Aratinga – 17.2.08 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Live of Kassiopeia) ch. P. Mecerová, m.V. Kalvasová

V2, resCAC Baron Brit Ronna Bohemia – 23.5.05 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Channy Gladys) ch. E. Náhlovská, m. O. Sidimáková

V3 Flash Back Leawrey – 12.4.08 (Old Smokey des Beldones x Beltane Witch des Beldones) ch. L. Kucková, m. V. Daniš

V4 Ridley Noko Bohemia – 12.4.06 (Chuck Norris Noko Bohemia ICh. x Devil's Doll Noko Bohemia ICh.) ch. J. Novák, m. A. Kolowratová

V Cato Čin-Čin Pet – 9.4.07 (Sanssouci von Crottorf x Rina Krása samoty) ch. L. Holečková, m. M. Kopalová

V Davis Gold od Dennynky – 11.6.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Angelika Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. M. Gardavská + M. Setichovská

V Delegate from Graslic Hills – 28.5.07 (Alwin from Graslic Hills, C.I.B., ChCZ, Kl.Ch, JChCZ x Old Golden Gates Perfecta, JChCZ) ch. Z. Valníčková, m. J. Pešek

VD Fenyöligeti Blue Norman – 23.6.04 (Fenyöligeti Cnelly Blue x Fenyöligeti Elexys) ch. Szabó Sándor, m. R. Hrabáková

VD Brit Gold Fredina Agi – 15.4.08 (Early Sunshine Hirundo, C.I.B., ChCZ-SK, GChSK, EuW, JChCZ x Polly Black Nellago) ch. K. Holainová, m. O. + K. Prouzovi

VD Djag Gold od Dennynky – 11.6.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Angelika Gold od Dennynky) ch. M. Setichovská, m. S. Kubálková

VD Keep Cool African Gold – 30.6.06 (Erin Krásná louka x Here´s A Heart African Gold) ch. Bc. J. Reslerová, m. L. Crha

VD York Black Vermiko - 28.3.09 (Vard Black Vermiko x Lucky Starline Blue Devotion) ch. M. Koubek, m. R. Dobešová


Psi třída vítězů
V1, CAC Bells z Jasmínových hor - 16.2.07 (Funky Town Percy of Kassiopeia, VDHCh x Unser Pünktchen Sanya of Kassiopeia) ch. Kolátková Monika, m. Ing.Šafaříková Linda

V2, resCAC Fill Královský dar - 2.10.07 (Prince of Sunlight Quenchless Love, ROCh, HJCh x Oriana Black Vermiko) ch. + m. Lindaurová Helena

V3 Black Dollar Double Scotch - 1.5.08 (Macho Man Glen Moristones x Blue Xsara Picasso Double Scotch) ch. Peter Muzslai, m. D. + V. Fialovi


Psi třída veteránů
V1 Sanssouci von Crottorf – 13.8.02 (Matai Captain Cook x Melody d'Amour von Crottorf) ch. D.von Hahn, m. M.Ouředníková + M. Hrušková



Feny třída štěňat
VN1, 2.BIS baby Fellon from Graslic Hills – 16.6.10 (Cute Kid Ever After x Old Golden Gates Tea Rose) ch. Z. Valníčková, m. M. Piksová

VN2 Queen of Show Dallinaire – 5.5.10 (Camanna Cast at Shadow, JChSRB x Monsolana Sunmiss at Dallinaire, C.I.B., JChSRB-H-CRO) ch. D. Vucelic, m. J. Gogolínová

VN3 Oriana z Rozkvetlé doliny – 23.5.10 (Nyitramenti Royal Gesture, ChCZ, JChH x Genever Gold Moravia Galaxy) ch. L. Vlášek, m. K. Crhová


Feny třída štěňat
N1 Ambra Black z Obzoru – 23.3.10 (Baron Brit Ronna Bohemia x Fanny z Chýnovské jeskyně) ch. V. Hamr, m. A. Hamrová


Feny třída mladých
V1, CAJC, JBOB, JBIS Isolda Leawrey – 6.11.09 (Old Smokey des Beldones x Beltane Witch des Beldones, JChCZ-SK) ch. + m. L. Kucková

V2 Camba Casandra Aratinga – 18.5.09 (Canón from Grasilc Hills x Venecia Live is Life of Kassiopea) ch. P. Mecerová, m. S. Kubálková

V3 Entirely Ever After – 20.10.09 (Aim To Please Ever After x Nicolaysen´s Nanu Nana, ChCZ, JChCZ) ch. L. Petrášková, m. H. Vančová

VD4 Elinor z Údolí Lužnice – 13.12.09 (Nyitramenti Royal Gesture, ChCZ, JChH x Angelika z Údolí Lužnice) ch. + m. M. Hruška

VD Beauty Black Stříbrná podkova – 22.11.09 (Sanssouci v.Crottorf x Charminka Black Zátoka snů) ch. M. Hrušková, m. R. Hrabáková

VD Floretta z Jasmínových hor – 29.12.09 (Overground Odin vom Traumland Woblitz-See x Brigitte z Jasmínových hor) ch. M. Kolátková, m. P. Němečková


Feny mezitřída
V1, CAC Empress Elfi Ronna Bohemia – 12.5.09 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Wonderful Dream Windie of Kassiopeia) ch. + m. E. Náhlovská

V2, resCAC African Gold Niarra – 7.6.09 (JCh. Star Light vom Adlerwappen x JCh. New Face of African Gold) ch. L. Dušková, m. J. Reslerová

V3 Celine z Josefovské pevnosti – 16.6.09 (One More Night African Gold, ChMKD-SK, JChCZ x Melody d´Amour ze Zlaté Jalny) ch. E. Plíštilová, m. Z. Seligerová

VD4 Gaya Svojetická vyhlídka – 5.4.09 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, C.I.B., ChCZ-SK-A-D-PL, JChCZ-SK-D x Gazela Black z Křivosůd) ch. H. Vaňková, m. J. Morawská

VD Abigail Gold Stříbrná podkova – 31.1.09 (Erin Krásná louka x Charminka Black Zátoka snů) ch. + m. M. Hrušková

VD Bella Stráň Fialek – 1.12.08 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, C.I.B., ChCZ-SK-A-D-PL, JChCZ-SK-D x Anife Stráň fialek) ch. M. Fiala, m. M. Horníková

VD Daisy z Údolí Lužnice – 27.11.08 (X-Killer Noko Bohemia, ChCZ, JChCZ x Angelika z Údolí Lužnice) ch. M. Hruška, m. P. Kloudová


Feny třída otevřená
V1, CAC, Nej. fena KV, BOB, 2.BIS Old Golden Gates Perfecta – 2.4.03 (ICh. Ashley vom Traumland x Old Golden Gates Illusion of Love) ch. A a N. Tsvetkovy, m. Z. Valníčková

V2, resCAC Golden Hanna vom Rhododendronwäldchen – 23.8.08 (Glen Morristone's Hope Sweet Love x Golden Queen vom Rhododendron Wäldchen) ch. E. Scheil, m. A.Nič

V3 Fairytale Leawrey – 12.4.08 (Prince of Sunlicht Quenchless Love x Beltane Witch des Beldones) ch. L. Kucková, m. H. Stehlíková

V4 Chris’n’Joe Every Day – 19.9.08 (Vertige-de-L´Amour des Marecages du Prince, C.I.B., ChD-NL-L-B x Old Golden Gates Magnifica) ch. K. Kállay, m. L.Eliášová + K.Kállay

V Amelie Marytrav – 5.6.08 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia x Aylin Čin-Čin Pet) ch. J. Rychtaříková, m. K.Vojková + L.Kamenský

V Amina Lago Benea – 8.5.07 (Queenly Mighty Quinn of Kassiopeia, C.I.B., ChCZ-SK-A-D-PL, JChCZ-SK-D x I Love You Noko Bohemia) ch. + m. J. Gogolínová

V Bamenda Blanch Aratinga - 17.2.08 (Canón from Graslic Hills x Venecia Live is Live of Kassiopeia) ch. P. Mecerová, m. T. Šilhánová

V Brigitte z Jasmínových hor – 16.2.07 (Funky Town Percy of Kassiopeia, ChVDH x Unser Püntchen Sanya of Kassiopeia) ch. + m. M. Kolátková

V Camelot Princess Noko Bohemia – 1.6.08 (Camelot Prince Noko Bohemia x Charming Black Noko Bohemia) ch. J. Novák, m. E. Chrastná

V Djeany Black od Dennynky – 11.6.08 (Prince of Sunlight Quenchless Love x Angelika Gold od Dennynky) ch.+ m. M. Setichovská

V Love of Scotia Modrý iris - 20.1.08 (Lohrien Dream of Fluffy x Anabell Besednický vrh) ch. + m. M. Kratochvílová

VD Anabel Gold Stříbrná podkova – 31.1.09 (Erin Krásná Louka, C.I.B., ChCZ-SK-PL, JChCZ x Charminka Black Zátoka snů) ch. M. Hrušková, m. J.Procházková

VD Daphnee z Jasmínových hor – 3.3.09 (Glen Morristone’s Hope Sweet Love x Briggitte z Jasmínových hor) ch. M. Kolátková, m. B. Bočková


Feny třída vítězů
V1, CAC Ask An Answer from River Agara – 3.7.08 (Old Golden Gates Farndale x Baroness Brena Ronna Bohemia) ch.+ m. T. Matoušková

V2, resCAC Wonderful Dream Windie of Kassiopea – 10.12.06 (Roysta´s Earth Wind N Fire x Kaum zu Glauben Kimme of Kassiopea) ch. I. Eggert, m. E. Náhlovská

V3 New Face African Gold – 27.3.07 (Frosty Ice of African Gold x Tisha´s Black Minx von Old Tom) ch. J. Reslerová, m. L. Dušková

V4 Of Course African Gold - 6.5.07 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. J.Reslerová, m. M.Pešátová

V Over the Top African Gold - 6.5.07 (Hokus-Pokus vom Adlerwappen, IntCh, VDHCh, DtJCh x Silver Dream P.S. I Love You, CZ-SKCh) ch. Bc.Reslerová Jitka, m. MUDr. K. Gajdoštíková


Feny třída veteránů
V1, Nejlepší veterán, BIS veterán Dancing Queen von der Blankenburg – 30.9.01 (Ch. Valinor Inside Information x Tracy´s Fascination vom der Blank) ch. U. Röpke, m. Z. Valníčková

V2 Vigsie Greis Alkami – 17.1.02 (Handsome Black Alkami x Gracious Blue Alkami) ch. A. Levová + K. Sojka, m. Z. Smočková



Kolie krátkosrstá

BOB Julie Krásná louka


Psi třída dorostu
VN1, BIS puppy Beathan Bohemia Elenor – 17.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. P. Procházková

VN2 Brontés Bohemia Elenor – 17.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. R. Novotná


Psi třída mladých
V1, CAJC Cinky Linky Leneli – 11.11.09 (Angel Meadow Super Special x Bayla Bayla Leneli) ch. L. Fránková, m. K. Žukowská

V2 Cifršpión Leneli – 11.11.09 (Angel Meadow´s Super Special x Bayla Bayla Nirreterrit, ChCZ, JChSK) ch. L. Fránková, m. M. Šmiřák

V3 Clark z Tau’ri – 12.8.09 (Calibra’s Go West x Aura z Tau‘ri) ch. D.Zimová, m. L.Mertová

VD4 Karel Krásná louka – 30.4.09 (Cornflakes du Clos des Duchesses x India Krásná Louka) ch. M. Ouředníková, m. T.Olša

VD Dex Terno Flying Ear – 9.6.09 (Zenith of Fame Fantazija, C.I.B., ChSK-CZ-H-A x Anja Beau Flying Ear, JChCZ) ch. I.Horská, m. Z. Fröhlichová


Psi mezitřída
V1, CAC Balavan z Tau'ri – 13.11.08 (Georg Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D. Zimová, m. J.Kolářová

V2, resCAC Elf Merlin Flying Ear – 13.6.09 (Zenith of Fame Fantazija x Čamba Wamba Nirreterrit) ch. I. Horská, m. M. + J. Lepeškovi

V3 Fast and Furious Nirreterrit - 7.2.09 (Falstaff vom Palmbachtal x Coby Kdyby Nirreterrit) ch. Z. Šusterová, m. J. Šettner


Psi třída otevřená
V1, CAC Čoro Moro Nirreterrit – 12.7.05 (ICh. Markylla´s Magic Star Award x JCh. Bayla Bayla Nirreterrit) ch. Z. Šusterová, m. E. Pavlíková

V2, resCAC Indigo Krásná louka – 6.6.07 (Cake Krásná louka, C.I.B., ChCZ-SK x Beauty Krásná louka, C.I.B., ChCZ-SK-PL-A-H, GChSK, EuW04) ch. M. Ouředníková, m. L. Opudová

V3 Bil Bilis Bila Kaífa – 27.9.07 (Rowale River Rider x Sandcastle´s Swing n´Smile) ch. D. Ungerová, m. R. Kysela


Psi třída pracovní
V1, CAC Alex Golden Dream Flying Ear – 11.7.07 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. I.Horská, m. P.Čapková


Psi třída vítězů
V1, CAC, Nej. pes KV Belfast Bila Kaífa – 27.9.07 (Rowvale River Raider x Sandcastle’s Swing’N’Smile) ch. D.Ungerová, m. J. Rajtrlová

V2, resCAC Blue Moon Leneli – 6.1.08 (Čoro Moro Nirreterrit x Helga Neitin Wellamo) ch. L.Fránková, maj. E.Pavlíková a L.Fránková

V3 Anthony z Tau’ri – 16.6.07 (Day Dream Krásná louka x Čarodějka Nirreterrit) ch. D.Zimová, m. L.Mertová


Psi třída veteránů
V1, Nejlepší veterán, 3.BIS veterán Buccaneer Krásná louka – 15.7.01 (Ch. Markylla´s Magic Star Pretender x ICh. Celine v. Ihlpol) ch. M. Ouředníková, m. L. Opudová



Feny třída dorostu
VN1 Brigantia Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. M. Slezáková

VN2 Brianag Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. T. Šilhánová

VN3 Beathag Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. H. Rouleová

VN4 Bríghe Bohemia Elenor – 14.3.10 (Jack Mack´s Sqoiler Sár, JChD x Artemis of Bohemia Balada) ch. M. Tvrdý, m. D. Jonášová

N Cortina z Roztockého zámku – 25.3.10 (Whashishi´s Gideon, ChCZ-H-D, JChD x Ellen Krásná louka) ch. + m. M. Bajerová


Feny třída mladých
V1, CAJC, JBOB, 2.JBIS Lillian Krásná Louka – 6.6.09 (Amos von Sconau Ch. x Beauty Krásná Louka ICh.) ch. M. Ouředníková, m. Z. Loužecká

V2 Mighty’s Spring Meadow Forest Queen – 2.7.09 (Sandcastle’s King of the Swing x Wesayso Lucky Number Seven) ch. J. Semianová, m. Z. Štruncová

V3 Caynne of Bohemia balada – 29.4.09 (Pinehiiside´s Hot Shot, JChCZ-A x Grace von dem Eisvogel) ch. S. Havlíčková, m. M. Štemproková

V4 Cetline of Bohemia Balada – 29.4.09 (Pinehillside’s Hot Shot x Grace von dem Eisvogel) ch. S. Havlíčková, m. K. Šichová

VD Karolína Krásná louka – 30.4.09 (Cornflakes du Clos des Duchesses x India Krásná Louka) ch. M. Ouředníková, m. H. Sochorová


Feny mezitřída
V1, CAC, Nej. fena KV, BOB, 3.BIS Julie Krásná Louka – 22.10.08 (Markylla’s Stardust x Beauty Krásná Louka) ch. M. Ouředníková, m. T.Hillebrantová

V2, resCAC Contesa of Bohemia balada – 29.4.09 (Pinehiiside´s Hot Shot, JChCZ-A x Grace von dem Eisvogel) ch. S. Havlíčková, m. Š. + M. Tvrdí


Feny třída otevřená
V1, CAC Ivory Krásná louka – 6.6.07 (Cake Krásná louka, C.I.B., ChCZ-SK x Beauty Krásná louka, C.I.B., ChCZ-SK-PL-A-H, GChSK, EuW04) ch. M. Ouředníková, m. L. Doležal

V2, resCAC Cranberry Flying Ear – 7.7.08 (Zenith of Fame Fantazija ICh. x Čamba Wamba Nirreterrit) ch. + m. Mgr. I. Horská

V3 Athena Bohemia Elenor – 12.3.09 (Whashishi’s Gideon x Artemis of Bohemia balada) ch. Š. Tvrdá, m. A. Šimková

V4 Caracas Bila Kaífa – 28.7.08 (Zenith of Fame Fantazija x Sandcastle's Swing'N'Smile) ch. D. Ungerová, m. H. Pilařová

VD Cher Krásná louka – 24.5.07 ( Natalain Nightfall, JChCZ x Gill Krásná louka, C.I.B., WW´09, ChCZ-SK-PL-A, GChCZ) ch. M. Ouředníková, m. P. Dušek


Feny třída pracovní
V1, CAC Mighty Spring Meadow Beatrix Lady – 13.11.05 (Be My Lord Nelson of Flying Heartbreakers x Egret Krásná louka) ch. J. Semianová, m. L. Ajmová

V2, resCAC Barbucha Flying Ear – 1.7.08 (Day Dream Krásná louka x Čert Ví Proč Nirreterrit) ch. Mgr. I. Horská, m. E. Fiantová


Feny třída vítězů
V1, CAC Anabela of Bohemia Balada – 6.1.07 (Be My Lord „Nelson“ of Flying Heartbreakers x Gaya Krásná Louka) ch. S. Havlíčková, m. L. Ajmová



Výsledky šeltií zatím naleznete zde.